Klasickou soupravou po Šumavě a do JE Temelín

20.1.2015 Volary

KŽC pořádá, tak jako už 30 let, ve dnech 6.-8.3.2015 velkou okružní jízdu pro zájemce o projíždění zajímavých tratí (např. celá vlečka JE Temelín až do areálu či nemanická spojka mimo České Budějovice).

Vlak vyrazí v pátek odpoledne z Prahy a přes Březnici, Blatnou, Vimperk, Volary, Prachatice dorazí do JE Temelín, odtud pak po nemanické spojce do Prahy. Na vlak bude nasazena klasická souprava sestavená z vozů KŽC, které potáhne lokomotiva T 478.2065.

Pro fotografy nabízíme za symbolický obulus fotopas, který foceníchtivým zajistí přesné informace o poloze a jízdě vlaku, kontakt na obsluhu vlaku a jízdní řád.

Pro projížděče nebo pro výletníky, kteří rádi spojí železnici, pivo a dobrou náladu v retrovlaku nabízíme projetí a navštívení 3 šumavských nebo pošumavských pivovarů a zajímavý víkendový zážitek.

Přihlášky na akci přijímá dispečer KŽC, p. Aleš Svoboda – 774 592 018, resp. ales.svoboda@kzc.cz Hlaste se, místa ve vlaku rychle ubývají, část kontingentu míst (2 vozy z 4) jsou rezervačně prodány do zahraničí. Ceny jsou uvedeny na webu KZC zde: Vikendy s motorackem, nebo vám je ochotně poskytne p. Svoboda.

Foto: 424