Na Šenovce prodlouženo

28.8.2011 Česká Kamenice

Všem přátelům Kamenickošenovské lokálky přinášíme dobrou zprávu, že se podařilo dojednat, že letošní provoz historického Kamenického motoráčku mezi Českou Kamenicí a Kamenickým Šenovem neskončí s posledním dnem letních prázdnin, ale bude pokračovat dál, i v září. Zatím je jisté, že se pojede do poloviny měsíce a další prodloužení je v jednání. Druhou novinkou je, že místo ve všední dny se pojede o sobotách a nedělích. Kamenický motoráček je jediný nostalgický vlak v širokém okolí, který zůstává k dispozici svým cestujícím v pravid. provozu.

Jízdní řád Kamenického motoráčku zůstane stejný, ale mění se pouze provozní dny. Místo prázdninových úterků a čtvrtků to budou soboty a neděle o následujících dvou víkendech. Toto pozitivní opatření si vyžádal veliký zájem místních občanů o romantické svezení obnovenou lokálkou pod Zámeckým vrchem. Věříme, že pěkné zážitky z jízdy umocní i blížící se babí léto. Snad nám oproti červenci a srpnu přinese i příznivější počasí. Vážení přátelé a místní občané, těšíme se na Vaší návštěvu v našem historickém motoráčku, který je tu pro Vás!

Foto: 173

 

Aktuality

Rekreáky vyjely, počasí stálo za nic.

Rekreační vlaky vyjedou 23.5.!

Satalická křižování

749-259 po větší dílenské opravě

Podřipák a Kameničák vyjedou 16.5.2020

851-008 na vlečce ČKD Blansko

Podlipanský motoráček

Snad již brzy!

Šenovka: oprava železničního svršku na sklářské lokálce


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /web/htdocs1/kzccz/home/www/aktuality/aktuality.txt on line 31